Akademik Danışman

Prof. Dr. Aysel KÖKSAL AKYOL
   

           Özel Narçiçekleri Anaokulu’nun kuruluş süreci boyunca ve devamındaki eğitim sürecinde bizlerle birlikte olan akademik danışmanımız Prof. Dr. Aysel Köksal Akyol çalışmalarını erken çocukluk eğitimi, bilişsel gelişim, empati gelişimi, kişilik gelişimi, drama, müzede eğitim, Montessori yaklaşımı ve proje yaklaşımı konularında yürütmektedir. Çocuk gelişimi, anne-baba eğitimi, çocuk resimleri, erken çocukluk eğitiminde drama, yaratıcılık ve  okul öncesi eğitim kurumlarında yönetim konularında dersler vermektedir.

           Dramaya yönelik çalışmalarını “erken çocukluk eğitiminde drama”, “Montessori yaklaşımı ve drama”, “müzede drama” konularında yapmaktadır. Halen Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü’nde çalışmakta olan Prof. Dr. Aysel Köksal Akyol çocuk merkezli bir bakış açısıyla kuramsal bilgi ve uygulamaya yönelik deneyimleri ile bizlerle birlikte olmaya devam edecektir.

          Çocuklarımıza vereceğimiz eğitim, anne-baba eğitim programları ve anaokulunda çalışan tüm personele yönelik eğitim programlarında bizlere rehber olacaktır. 

Başa dön