Eğitim & Öğretim Faaliyetlerinin Nitelikleri

 

Ulu Önderimiz Atatürk’ün ilke ve inkılaplarının ışığında deneyimli kadromuz, çağdaş eğitim kalitesinden ödün vermeyen anlayışımız ve sahip olduğumuz teknik donanımlarımız ile en değerli hazinemiz olan geleceğin büyükleri öğrencilerimize kültürler arası anlayış ve saygı çerçevesinde kaliteli eğitimi sunmayı ilke edindik. Onlara;

  • Sorgulamaya dayalı,
  • Kavram, beceri ve tutumlarını geliştirebilecekleri,
  • Ulusal eğitim programımızla sentezlediğimiz, bir eğitim fırsatı

Bu program öğrencilerimize öğrenme sevgisini aşılarken değişen dünyanın gereksinimleri doğrultusunda beceri, tutum ve değerlere sahip olmalarını hedeflemektedir.

Amacımız her öğrencinin gelişimine uygun öğrenme fırsatları yaratmak  ve öğrendiklerini günlük yaşamına yansıtmalarını sağlamaktır.

Davranış biçimlerinden, sorumluluğa

  • araştırma becerilerinden düşünme becerilerine,
  • doğruluktan güvene

kadar birçok bilgi, beceri ve tutumla donanmış olan öğrencilerimizde en büyük çabamız, gelecekte farklılık yaratacak ve iş yaşamlarında onlara gerekecek özelliklerin temellerini ilköğretim yaşamlarında atabilmektir.

Bu amaçlar çerçevesinde hazırlanan eğitim programımız öğrencilerimizden, öğretmenlerimizden ve velilerimizden alınan düzenli geribildirimler doğrultusunda sürekli geliştirilmektedir.

Özel Narçiçekleri Anaokulu ; tüm öğrencilerin yetenekleri doğrultusunda akademik ve sosyal becerilerini geliştirdikleri hayat boyu öğrenmeyi ilke edinmiş mutlu ve heyecanlı bir öğrenme ortamına sahiptir. Yenilikçi ve toplumun gelişmesine katkıda bulunan özgüvenli, bilgili, yetenekli ve sorumlu bireyleri küreselleşen dünyamızın yarınlarına hazırladığımız okulumuzda sizleri de konuk etmekten mutluluk duyarız.

Saygılarımızla.

Narçiçekleri Anaokulu

Başa dön