Hakkımızda

Hakkımızda

Kampüsümüzde; Anaokulu, İlkokul, Ortaokul ve Anadolu Lisesi eğitimi verilmektedir.

Kampüsümüz üç ayrı binadan oluşmuş olup (A, B ve C bloklar)13.000 metrekarelik kapalı alan ve 2500 metrekarelik oyun bahçesinden oluşmaktadır.

Kampüsümüzün içinde her bloğa ait kütüphane, fen laboratuvarı, oyun bahçesi, görsel sanatlar atölyesi, müzik atölyesi ve satranç atölyesi bulunmaktadır.

A blok ile B blok arasında iki kulvar 150 cm derinliğinde büyük yaş grupları için, bir kulvar 80 cm derinliğinde küçük yaş grupları için kapalı yüzme havuzu mevcuttur.

A blok ile B blok arasında 300 kişilik kapalı amfi tiyatro salonu ile B blok ve C blok altında iki ayrı kapalı beden eğitimi salonumuz bulunmaktadır.

Nitelikli ve çağdaş bir eğitim için gerekli tüm alt yapının eksiksiz olduğu okulumuzda, güçlü ve tecrübeli eğitim kadromuz ile klasik değil inovatif eğitim modelini uygulamaktayız.

Akademik programların okul öncesinden başlayıp üniversite hazırlık çalışmaları ile bütünleştiği yabancı dil ağırlıklı okulumuzun,  eğitim sektöründeki çizgisini daha yukarıya yükseltmek arzusu ve kararlılığındayız.


Başa dön