Kurucu Mesajı

Saygıdeğer Dostlar, 

 Bizler oğlumuzun da dediği gibi; önce anne ve baba, sonra mimar ve inşaat mühendisiyiz. Ne zaman ki çocuklarımız okula başladı, eğitim sevdamız tekrar alevlendi. Şimdiye kadarki birikimlerimiz, deneyimlerimizle kendi okulumuzu planladık, projelendirdik ve inşa ettik. Danışmanımız Prof. Dr. Aysel Köksal AKYOL ile birlikte, eğitim kadromuzu ve sınıflarımızı oluşturduk. 2011 yılında Narçiçekleri Anaokulunu açarak eğitim hayatına atıldık.  Velilerimizin de teşvikiyle 2012 yılında Nar Kolejini kurduk. 2018 yılında da Batıkent Kavram Kolejini açtık. Ailemiz her geçen gün emin adımlarla büyüyor.

 Narçiçekleri, Nar Koleji ve Kavram Koleji  çocukları, yöneticileri, öğretmenleri, çalışanları, ile aynı geminin yolcularıdır. 

 Okullarımızda; hızla değişen ve birkaç yıl sonrası bile zor tahmin edilebilen dünyamızda; öğrenen, sorgulayan, sorumluluk alan gençler yetiştirmeyi hedef olarak seçmiştir. Günümüz çocukları, bizden farklı düşünmekte, teknolojik gelişmeler ve dijital mucizelerle birlikte büyümektedirler. 

 Unutulmamalıdır ki, okullar eğitim öğretim kurumlarıdır. Okullarımızda öğrencimizin akademik başarısını hedeflerken, yurduna, ailesine, kendisine nasıl faydalı olabileceğini de anlamasını ve kavramasını sağlamak, çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlama idealindeyiz. 

 Çıktığımız bu uzun ve zorlu yolda okullarımız sürekli kendini yenileyerek ulaştığı her hedeften sonra yeni hedeflere yelken açacak ve geleceğin Atatürkçü Gençlerini Narçiçekleri Anaokulundan itibaren yetiştirmeye, Nar Kolejinde ve Kavram Kolejinde ülkemizin aydınlık  yüzlerini hayata kazandırmaya devam edecektir.

 Dünyanın en harika çocuklarına sahip olan siz anne ve babalar gelin çocuklarımız için buluşalım.

En derin saygı ve sevgilerimizle…

Ayla TURHAN- Hüseyin TURHAN

 

Başa dön